Floodlight Szeroki zakres światła


Reflektory zazwyczaj nie ustawiają obiektywu (oprócz światła powodziowego), ale używają bezpośredniego światła ze źródła światła i powierzchni od powierzchni światła do światła, dzięki czemu mają strukturę kierunkową, ale także jako oświetlenie dalekiego zasięgu z reflektorami, będzie kierowało światło ze światła i światła skraplacza soczewek, na które rzucają się lekkie reflektory. Dostępny jest również szerszy zakres świateł przeznaczonych do każdego oświetlenia, a dla lokalnej części sceny wywołanie bardziej znaczącego łagodnego światła, Flood Light lub aby powierzchnia miała równomierne oświetlenie i może regulować jej kąt i inne potrzeby projektu sam Lampy i latarnie.

Floodlight ma szeroką gamę lekkich, lekkich i miękkich jednolitych właściwości, w połączeniu z filtrem kolorów może uzyskać inne kolory światła. Oświetlenie sceniczne z projektorami na ogół zaprojektowanymi jako rząd świateł, duża powierzchnia oświetlenia. Lokalny efekt oświetlenia scenicznego, Flood Light wykorzystuje regulowany kąt poszczególnych lamp. Reflektory w zakresie oświetlenia scenicznego nie mogą mieć miejsca i znaczących śladów miejsca na miejscu.

Reflektory, jako źródło światła elektrycznego produktów zastępczych, zostały docenione przez coraz więcej osób, znalazło również zastosowanie w wielu dziedzinach. Jego główne cechy są następujące:

1, długowieczność: lampy żarowe, fluorescencyjne, energooszczędne i inne lampy wyładowcze mają żarnik lub elektrodę, a efekt rozpylania żarnika lub elektrody jest dokładnie niezbędnym elementem okresu trwałości lampy. Bezdotykowa lampa wyładowcza wysokiej częstotliwości bez lub z mniejszą konserwacją, o wysokiej niezawodności. Żywotność do 60 000 godzin (10 godzin dziennie, życie może osiągnąć więcej niż 10 lat). W porównaniu z innymi światłami: 60 razy więcej niż lampa żarowa; 12 razy więcej lamp energooszczędnych; 12 razy lampa fluorescencyjna; jest 20 razy większa niż wysokociśnieniowa lampa rtęciowa; długa żywotność Floodlight, a tym samym znacznie zmniejszyć problemy związane z konserwacją i liczbę wymiany, oszczędzając koszty materiałów i koszty pracy, a także zapewnić długotrwałe normalne użytkowanie. Ponieważ reflektor nie ma elektrody, Flood Light opiera się na zasadzie indukcji elektromagnetycznej i zasadzie fluorescencji rozładowanej na światło, więc nie istnieje, aby ograniczyć żywotność nieuniknionych składników. Żywotność jest określona tylko przez poziom jakości elementów elektronicznych, konstrukcję obwodu i proces wytwarzania pianki, ogólną żywotność do 60 000 do 100 000 godzin.

2, oszczędność energii: w porównaniu z żarówką, około 75% oszczędności energii, strumień świetlny reflektora 85 W i strumień światła żarnika 500W mniej więcej równy.

3, ochrona środowiska: używa stałego agenta rtęci, nawet jeśli przerwa nie spowoduje zanieczyszczenia środowiska, ponad 99% do odzyskania, jest prawdziwym źródłem zielonego światła.

4, bez migotania: ze względu na dużą częstotliwość pracy, tak jak "brak efektu stroboskopowego", nie powoduje zmęczenia oczu, chroni oczy zdrowe.

5, kolor jest dobry: indeks koloru jest większy niż 80, jasny kolor miękki, pokazujący naturalny kolor obiektu według.

6, temperatura barwowa opcjonalnie: od 2700K ~ 6500K przez klienta zgodnie z potrzebą wyboru, Flood Light i może być wykonana z kolorowych żarówek, do oświetlenia dekoracji ogrodu.

7, wysoki udział światła widzialnego: w emitowanym świetle, stosunek światła widzialnego 80% lub więcej, efekty wizualne.

8, bez wstępnego podgrzewania. Może być natychmiast aktywowany i ponownie uruchomiony, wiele razy przełącznik nie będzie miał zwykłego z lampą wyładowczą elektrody w świetle spadku.

9, doskonała wydajność elektryczna: wysoki współczynnik mocy, harmoniczne o niskim prądzie, zasilanie stałym napięciem Flood Light, wyjście o stałym strumieniu świetlnym.

10, instalacja zdolności adaptacyjnych: może być zainstalowany w dowolnym kierunku, bez ograniczeń.


Katalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540