Naświetlacze może oświetlić dachu

W kontekście miasta często nie jest możliwe zainstalowanie reflektorów w wyjątkowym miejscu. Powinny być dostosowane na miejscu na podstawie wstępnego projektu projekt oświetlenia, aby wziąć pod uwagę granice fizycznej lokalizacji i osiągnąć najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania, takie jak biorąc pod uwagę wygląd świetlówki, blask, konserwacji i Regulacja wejścia.

Szerokość wiązki produkowane przez reflektor może być większe lub mniejsze w zależności od pozycji dostosowania układu optycznego i źródła światła w lampie. Konwencjonalnie światła powodzi zasięg iluminacja jest określona przez kierunek natężenie światła równa 50% szczytowe natężenie światła w kierunku osiowym belki.

Zasięg wiązki z żyłką symetryczna iluminacja jest stała na każdej twarzy i zakres belki prostokątne iluminacja jest zwykle owalny, który jest określony przez dwie wartości odpowiadające dwie płaszczyzny symetrii.

W niektórych aplikacjach wiązki światła, używane jest asymetryczny w przypadku szczytowe natężenie światła. W takim przypadku, zasięg światła jest równa 50% natężenia światła, określana przez dwóch pół kąty.

Ponieważ zasięg reflektorów wiele jest wąska, krzywe we współrzędnych biegunowych na rysunku 3 nie mogą być odczytu lub niedokładne. Ogólnie rzecz biorąc Jeśli używany jest XY, gdzie luksach natężenia oświetlenia reprezentuje pionowej osi OY i poziomej osi OX reprezentuje kąt wiązki. W większości Reflektory halogenowe światła powodzi źródła światła, która przenosi układ optyczny zmieni kształt krzywej rozkładu (zasięg światła, natężenia światła i symetrii).

Aby móc zobaczyć koło wieży, Szerokość wieży powinna być ciągle zmienia jasność. Jednakże włókna powinny pozostać na linii pionowej. Reflektory są rozmieszczone zgodnie z rys. 5A i 5B. Zmiana zależy od stosunku odległości między obiektu do obiektu i średnica wieży.

Gdy wskaźnik jest wysoki, czyli wąskie wieża jest oświetlony przez odległe reflektor, właściwe jest zorganizować dwa reflektory według rys. 5A. Gdy reflektory są zainstalowane w pobliżu budynku, trzy zestawy reflektorów światła powodzi powinny być poukładane wg rysunek 5B dla wieży niskie, pod kątem około 120 ° od siebie.

Gdy widzisz tylko kolumny o dużej średnicy z jednego kierunku, może mieć dwa efekty. Istnieje możliwość tworzenia oświetlony centralny obszar między dwa ciemne obszary (rysunek 5B / 5D / postać 5E) lub odwrócić układ w zależności od charakterystyki tle budynku.

Dach składa się zwykle z materiału, który jest ciemniejszy od wewnątrz, więc jej jasność jest niski, nawet w ciągu dnia. W celu utrzymania równowagi, oświetlenie oświetlenie dachu nie może być wyższa niż inne części budynku. Jeśli kolor dachu jest wyrazista, światła powodzi ten efekt może być zwiększona przez źródło światła za pomocą odpowiednich kolorów podstawowych.

Często nie jest możliwe do oświetlania dachu z tej samej lokalizacji, gdy reflektor oświetla elewacji. W miastach Naświetlacze zwykle może być zainstalowany na sąsiadujących ze sobą budynkach. W innych przypadkach Naświetlacze montowany jest na maszcie lub dachu na odpowiednią odległość.

Jeżeli reflektory mają być zainstalowane na dachu, jest ważne, aby pamiętać, że te reflektory mają być zainstalowane w schronisku zabudowania

Estetyka. Świetliki, windows, systemy kanalizacyjne światła powodzi, kominów i innych budynków można podać lokalizację instalacji i ukryć jupiterów. Instalowanie iluminacja na skraju platformy dachu sprawia, że łatwo do oświetlenia elewacji nad platformą

W przypadku oświetlenia budynku przez reflektor zainstalowany w o dwa razy wysokość elewacji wiązka światła jest zwykle w stanie oświetlić dachuKatalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540