Naświetlacze mają doskonałe parametry elektryczne


Iluminacja jest specjalne zastosowanie szeregu działań inżynierii kryty i odkryty lub na miejscu budowy i inne miejsca stałe oświetlenie, ma nie tylko powieści wygląd, ale również efekt dobre oświetlenie, bezpieczne i trwałe, nadal może być wiele, które znajomi mają widziałem, oczywiście, istnieje wiele przyjaciół to kompletnie nie znam, doświetlenie, ale to nie ma znaczenia, dziś Xiaobian będzie tutaj do walki z światła powodzi się szczegółowe wprowadzenie do Zobacz co jupiterów, Spójrz co są cechy Reflektory, stosowanie Naświetlacze efekt jest dobry.

Tak zwane iluminacja, odnosi się do światła mogą być emitowane w naszych wokół źródła światła, światła, jego źródło światła jest punktowe Źródło światła, to w naszej sceny z pokazu pozytywny graficznym ośmioboczną, możemy według własnych potrzeb, do przeprowadzenia zakresu Cho lód regulacji źródła światła, światła powodzi często używany przez ludzi w celu produkcji i często używany przez ludzi do kryty studio, efekt jest bardzo dobry.

Iluminacja funkcje

Z ciągłym rozwojem naszej branży oświetlenie Naświetlacze w życiu jest coraz bardziej powszechne, to coraz więcej ludzi uznanych zaakceptować, głównie dlatego, że posiada następujące cechy:

1, reflektory mają doskonałą wydajność elektryczne. W normalnych okolicznościach, moc iluminacja jest stosunkowo wysoki, w związku z tym, stosowanie stałej aktualny zasilacz, światła powodzi z niskim harmonicznych prądu, może wyjście stosunkowo stały strumień świetlny.

2, iluminacja Praktyczny zakres jest dość szeroki, instalacja jest również bardziej wygodne i szybkie. Reflektor lampa projektowanie kompaktowych i wykwintne, łatwy w instalacji, można użyć na różne sposoby, aby zainstalować, światła powodzi nie będzie podlegać zamknięcia środowiska i lokalizacji.

3, część iluminacja światło widzialne jest stosunkowo wysoki. W światła wysyłanego przez światła powodzi wewnątrz stopnia jego światła widzialnego do dotrzeć więcej niż 80%, efekt wizualny jest bardzo dobry.

4, reflektory mają dobry kolor. Normalnie Kiedy używamy jupiterów, wyśle stosunkowo miękkie światło, obiekt jest oświetlony przez reflektory z dobry połysk, efekt jest bardziej naturalne, jego oddawania barw jest wyższa niż 80.

5, Naświetlacze w wykorzystania czasu nie pojawi się stroboskopowe zjawisko. Po doskonałe proces przetwarzania produkcji reflektorów, wysoką wydajność, światła powodzi w pracy, gdy nie będzie strobe, odblaski i tak dalej, dalej nie wkleić ludzkie oko, nie da Ci zjawisko zmęczenia oczu

6, iluminacja jest swego rodzaju lampy energooszczędne. Z popularności światłem led na rynku oświetlenia coraz więcej ludzi będzie kierowany do produkcji lamp na użycie reflektorów jest nie wyjątek, ale również użyć led jako źródła światła, w związku z tym, z fazy oświetlenie ogólne porównanie , Naświetlacze stają się bardziej energooszczędne.

7, okres użytkowania iluminacja jest stosunkowo długi. Naświetlacze żarnika nie należy używać do produkcji, ale wykorzystanie wysokiej częstotliwości bezelektrodowa lampy wyładowcze do produkcji, światła powodzi jego czas napromieniania jest na ogół więcej niż 60 000 godzin, w porównaniu z innych tradycyjnych lamp w porównaniu do dłuższe życie.

8, iluminacja jest rodzajem świateł przyjazne dla środowiska. Gdy dokonamy jupiterów, używamy litego rtęci w jej wnętrzu, a jeśli jesteśmy przypadkowo uszkodzony, światła powodzi nie musimy martwić się o zanieczyszczenie środowiska. Możemy ją odzyskać, gdy nie używamy lampy. Użytkowania, indeks środowiskowy jest stosunkowo wysoki.


Katalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540