High Pole Lights Colorful Night

Wysokie światła biegunowe mają zwykle więcej niż 15 metrów stalowych stożkowych słupów, a połączenie latarń morskich o dużej mocy stanowi nowy rodzaj urządzenia oświetleniowego. Składa się z lampy, wewnętrznego oświetlenia elektrycznego, korpusu i podstawy części kompozycji, a wysoki biegun lamp oświetlenia wewnętrznego to na ogół reflektory lub kombinacja światła lanego.

Wysokie światła biegunowe znajdują się zazwyczaj w otwartej przestrzeni, lampa o wysokim biegunie, aby zapobiec kurzowi, erozji deszczowej oraz w celu zapewnienia jej trwałości użytkowej, dlatego jest generalnie wykonana z dobrej odporności na korozję ze stali nierdzewnej i płyty ze stopu aluminium, często w naszym życiu Wysokie światła biegunowe to głównie dźwigi i nie dźwigu dwa, High-Polak Lampy są one powszechnie stosowane na placu miejskim, stacji, terminalu, placu towarowego, autostrady, stadionu, wiaduktu.

Instalacja środków ostrożności o wysokim słupku

1. Każde połączenie zapewnia zestaw długości, ale ze względu na produkcję, błąd instalacji i czynniki fizyczne, następuje zmiana długości gniazda, dlatego należy podać maksymalną długość gniazda i minimalną długość gniazda.

2. W celu ułatwienia instalacji, lampa wysokopolowa może być konieczne smarowanie powierzchni współpracującej. Uważaj, aby nie używać smarów, aby zapobiec wyciekom i zanieczyszczeniu pręta, możesz użyć mydła i wody do smarowania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych.

3. Podczas wkładania, zastosuj siłę niezbędną na obu końcach, aby uzyskać gniazdo zamknięte.

Słupek służy jako oświetlenie dla wszystkich miejsc publicznych w naszym mieście. Jest ściśle związany z naszą podróżą i miejskim upiększaniem. W związku z tym, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, prostokątne wgłębienie są wyposażone w zamknięte drzwi, a uszczelnione drzwi są wyposażone w specjalny zamek drzwi. Powyższy opis jest szczegółowym opisem świateł o wysokim biegunie.

Wysokie światła biegunowe do osiągnięcia poziomu nocnego i trójwymiarowych urządzeń oświetleniowych, czyli bogatego wcielenia w rzeczywistość oświetlenia, a niektóre są takie, że pierwotnym celem oświetlenia nie jest krajobraz, lecz bezpieczeństwo, wysokie światła biegunowe wysokie światło, wysoka charakterystyka penetracji, lampa wysokopolowa w ochronie życia ludzi odgrywa niezastąpioną rolę.

Wysokie światła biegunowe jako integralna część oświetlenia miejskiego, wysokie słupkowe światła oprócz budowania najwyższego oświetlenia poza oświetleniem, wysokie zostaną podświetlone, podświetl współrzędne nie ma problemu, można umieścić słup drogowy jako cały projekt oświetleniowy Punkt środkowy centrum światła proliferacji, powstawania rozjaśniającej siateczki i trójwymiarowej, hierarchicznej.

Do wysokich świateł biegunowych jako punktu szczytowego, a następnie do aranżacji oświetlenia, lampy o wysokim biegunie z budową formowanych warstw przejrzystej, trójwymiarowej wspaniałej sceny nocnej, wysokich świateł biegunowych, jak stojący tam lider, dostojny i uroczysty, to jest ulica jako współrzędna, a za nią wysokie słupowe światła w roli oświetlenia są bogate w oświetlenie, proste oświetlenie drogowe, oświetlenie krajobrazu, ludzie nie mogą sprostać estetycznemu punktowi widzenia, ludzie potrzebują bardziej barwnej nocy.


Katalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540