Lawn Light For The City Zielony krajobraz dodaje bezpieczne i piękne


Trawnik od zera, od prostego modelowania do obecnego kształtu różne, różne style widzenia, proces rozwoju jest stosunkowo szybki. Teraz klasyfikacja światła trawnika to więcej, obecnych głównych sześć typów, a mianowicie europejska lampa trawnikowa, nowoczesna lampa trawnikowa, klasyczna lampa trawnikowa, lampa trawnikowa antykradzieżowa, lampa do trawnika krajobrazowego, lampa trawnikowa LED.

Projekt lampy unikatowe, jasne oświetlenie, ładne, łatwe do zainstalowania, ozdobne mocne, zielone miasto, poprawa oświetlenia otoczenia niezbędne oświetlenie, materiały: odlew aluminiowy po natrysku, lampa ogrodowa ze stali nierdzewnej. Zastosowanie: parki, wille ogrodowe, trawniki, ulice dla pieszych, fabryki, hotele, parkingi, place, osiedla mieszkaniowe i inne miejsca.

Lawn lights dekorują piękne miasto, światła migają, siebie, Lawn Lamp jak piękne dźwięki bijące, inscenizowały melodię światła.

Światło trawnikowe głównie dzięki swojej miękkiej formie i oświetleniu staje się głównym bohaterem miejskiej zieleni, jest szeroko stosowane w ogrodach, parkach, placach i innych dużych plenerowych miejscach dekoracji zielonego paska, lampa trawnikowa w układzie jest również stosunkowo szczególna w samochodzie. zgodnie z koncepcją projektową, charakterystyka lampki trawnikowej jest stosunkowo oczywista, szczególnie łatwa do zainstalowania w tym punkcie, uzyskania wysoce szanowanych starań. Czy rola światła na trawniku jest tylko taka? Xiaobian wykończenia informacji związanych z trawnikiem, następujące razem, aby to zobaczyć.

Konstrukcja światła trawnikowego jest głównie do wyglądu i miękkiego oświetlenia miejskiego zielonego krajobrazu w celu dodania bezpieczeństwa i piękna, a ogólnie ma łatwy montaż, dekoracyjny trawnik i inne cechy, może być stosowany do parków, wille ogrodowe, plac zielony i inne miejsca podświetlenia dekoracji zielonego pasa.

Lampa trawnikowa kształtuje wielu profesjonalnych projektantów dzięki unikalnemu projektowi, modelując różnorodne style, jest tam trawnik wykonany z eleganckich małych zwierzątek lub roślin i inne modelowanie symulacyjne, umieszczony na trawniku, jak gdyby rzeźba była piękna, dla miasta Zielone krajobrazy zwiększają bezpieczeństwo i piękno. Instalacja światła na trawniku jest wygodna, dekoracyjna mocna, szeroko stosowana w parkach, w willach ogrodowych i innych trawnikach dookoła i dla pieszych, na parkingu, placu iw innych miejscach.

Układ lampy trawnikowej

Standardy projektowania oświetlenia oświetlenia ogrodu

(1) C1 ~ CN dla czterech stron trawnika światła, zgodnie ze stylem projektu, właściciele wolą wybrać inny wygląd, w zależności od wysokości wyboru wysokości roślin lamp. Wykorzystując energooszczędne źródło światła o mocy 18 W, odpowiednie do oświetlenia ogrodu, chodników i szlaków. Zapewnia oświetlenie nocne dla pieszych, czas świecenia to zwykle 18: 00 ~ 6: 00. Im krótsze urządzenie, im bliżej odstępu, Lampa do trawnika to powszechnie używany odstęp między urządzeniami od 6 do 8 metrów.

(2) C1 ~ CN dla trawnika jednokierunkowego, na szerokiej drodze. Zastosowanie świetlówki energooszczędnej o mocy 26 W lub źródła światła metalohalogenkowego o mocy 35W. Zapewnia oświetlenie dla pieszych lub dla pieszych, czas świecenia wynosi zwykle 18: 00 ~ 6: 00. Powszechnie stosowane odstępy świetlne od 8 do 10 metrów.

Lampa trawnikowa kształtuje wielu profesjonalnych projektantów dzięki unikalnemu projektowi, modelując różnorodne style, jest tam trawnik wykonany z eleganckich małych zwierzątek lub roślin i inne modelowanie symulacyjne, umieszczony na trawniku, jak gdyby rzeźba była piękna, dla miasta Zielone krajobrazy zwiększają bezpieczeństwo i piękno. Instalacja światła na trawniku jest wygodna, dekoracyjna mocna, szeroko stosowana w parkach, ogrodowych willach i innych trawnikach wokół i dla pieszych, na parkingu, placu i innych miejscach. W przypadku

Oświetlenie trawnikowe na ogół ma 600 mm, 800 mm, klosz 1000 mm i inne specyfikacje, można dostosować do rzeczywistych potrzeb, można opracować dowolne specyfikacje. Głównymi materiałami kineskopowymi są: stalowa rura o równej średnicy, płeć stalowa o przeciwnej płci, rurka aluminiowa o równej średnicy, lampa z trawnika z odlewu aluminiowego, aluminiowa lampa do trawnika. Powszechnie stosowane średnice to Φ60, Φ76, Φ89, Φ100, Φ114, Φ140, Φ165, Lampa trawnikowa zależnie od wysokości i zastosowania w różnych miejscach, wybrana grubość materiału jest podzielona na: grubość ścianki 2.5, grubość ścianki 3.0, światła doświetlające zwykle stosować lampę metalohalogenkową o mocy 36W lub 70W, odstęp między układami wynosi zazwyczaj od 6 do 10 metrów.

Jakie są cechy lamp trawnikowych?

1, wysoka jasność: teraz nowy trawnik solarny może używać źródła światła 140lm / wLED, niż konwencjonalne światło trawnikowe LED z diodami LED 50%

2, wysokiej jakości i wysokiej niezawodności: trawnik światło na wysokie wymagania jakościowe, producenci powinni wybrać zaawansowany sprzęt, dobre materiały w celu zapewnienia jakości, lampę do trawnika i do materiału na cały zajęcie, zrozumieć jakość każdego procesu produkcyjnego, gotowy produkt inspekcja Kontrola ładunku, w ścisłej zgodności z wymaganiami systemu zarządzania jakością ISO dla kompleksowego zarządzania jakością.

3, długa żywotność: ogólna trwałość lampy ogrodowej od ponad 20 lat, zastosowanie procesu laminowania szkła o wysokiej przepuszczalności światła, trwałość projektowa akcesoriów, unikalna energooszczędna konstrukcja, żywotność baterii w porównaniu do technologii konwencjonalnej 2 do 3 razy.

4, energooszczędne: jeśli jest to lampa do trawników słonecznych, zwykle stosowana w mocy krystalicznych krzemowych elementów ogniw słonecznych jako systemu generowania oświetlenia, lampa do trawnika korzystanie z baterii słonecznej dedykowanej, oszczędność energii, deszczowe dni mogą być ciągłym oświetleniem 3 -5 nocy, brak innych dostaw energii

5, automatyczne sterowanie: światło trawnika solarnego oświetliło i ugasiło użycie czujnika światła słonecznego, czyli funkcję kontroli światła, ale także tryb oszczędzania energii, w przypadku mniejszej liczby pieszych w nocy, automatycznie zmniejsza moc wyjściową źródło światła, aby oszczędzać energię.

6, wysoki poziom bezpieczeństwa: lampa do trawników solarnych to produkty niskonapięciowe, Lampa do trawników korzysta z zasilania prądem stałym 4 V lub 6 V, bezpiecznym i nieszkodliwym, dla dzieci, pieszych i zwierząt w celu zapewnienia skutecznej ochrony.

7, korpus lampy o wysokiej wytrzymałości konstrukcji konstrukcyjnej, wodoodporny, wiatr, wytrzymałość na zewnętrze jest wysoka.

8, łatwa instalacja: niezależne zasilanie, brak wznoszenia lub wbudowane linie przesyłowe, budowa jest prosta, niskie koszty budowy.


Katalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540