Korzyści z energii słonecznej instalacji systemu

Kolektory słoneczne są zazwyczaj instalowane na dachach budynków cywilnych lub dachy zakładów przemysłowych. Ze względu na oryginalnych budynków przed oni są wprowadzane do użytku, one mogą być dostarczane przez lokalnego kopalni Centrum ochrony i ochrony odgromowej obiektów przemysłowych budynków powinny być badane co roku. W związku z tym systemu zasilania słonecznego niezawodności i bezpieczeństwa urządzeń ochrony lightning są zapewnione w dużym stopniu.

Mimo, że piorun jest klęska żywiołowa, ale w ogóle, tak długo, jak ścisłe wdrożenie następujące trzy aspekty, można zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia ryzyka błyskawica.

Pierwszy, fotowoltaiczne wsparcie metalonośne z oryginalnego piorunochron bardziej niezawodne połączenie tworząc dobry dostęp elektryczne. Będzie błyskawica, piorun błyskawica przez oryginalnego urządzenia ochrony lightning do urządzeń podziemnych absolutorium do szybkiego odprowadzania do ziemi, systemu zasilania słonecznego chroniąc w ten sposób budynek i narażone na dachu modułu Fotowoltaicznego.

Po drugie urządzenia uziemienia jest podstawą ochrony odgromowej, takich jak oryginalnego budynku z ochrony odgromowej, piorunochron i inne udogodnienia, systemu zasilania słonecznego, należy użyć uziemienia rezystancji izolacji do pomiaru rezystancji uziemienia, w Ogólne, rezystancja uziemienia jest mniej niż 4 ohm, mogą być używane oryginalne ziemi.

Ale niektóre udogodnienia, takie jak domy, wiaty zwierząt, gospodarstw, itp., dla ochrony odgromowej jest nie surowe wymagania, musisz dodać nowe urządzenia uziemienia. Uziemienie urządzenia w zależności od geologicznego wykorzystanie miedzi platerowane stali uziemienie, kryształ ziemi elektrody, środek redukujący i innych materiałów budowlanych uziemienia, po zakończeniu pomiaru rezystancji uziemienia jest mniej niż 4 Ohm kwalifikacje.

Po trzecie, wyrównania potencjałów połączeń środków. Ponentów środki obejmują mostkowanie dachu, mocowania wspornika do metalowej konstrukcji dachu, takich jak most kabli fotowoltaicznych, wentylator, wentylator dla fabryki, jednostka zewnętrzna klimatyzatora, Solar System zasilania wieży chłodniczej, drabiny i tym podobne.

Zwłaszcza uziemienia i wyrównania potencjałów klejenie fotowoltaicznych moc generacji sprzęt jest najważniejszy w instalacji konwerterów i falowniki, dodać zestaw ponentów uziemienia Skrzynka zaciskowa, pole konwergencji, falownik i Terminale są połączone z wyrównania potencjałów uziemienie, Skrzynka zaciskowa z dwóch kolorów ziemi drutu większy niż 16 metrów kwadratowych, a Skrzynka zaciskowa jest połączone z oryginału lub nowy uziemienia urządzenia lub dyrygent z ponad 50 kwadrat ziemi kontrolera metrów.

W fotowoltaicznych elektrowni słonecznej do 25 lat cyklu życia, w połączeniu z aplikacją klimatu i ochrony środowiska na racjonalne instalacji systemu zasilania słonecznego, Yuhui słońce w systemie wytwarzania energii słonecznej produkcji produktów, system design , budowlane, energii słonecznej Power System obsługi i konserwacji przez cały proces surowych kontroli, aby zapewnić użytkownikom z resztą!

Słoneczny, z żywności i piękno przyszedł do parku przedmieścia, aby cieszyć się wakacje, telefon przechowywane, szczotkowanie, aparat trzymany pat, a następnie wprowadź stan niedoboru energii, Connaught duży park, gdzie nic nie! I jeśli część parku można w instalacji systemu energii słonecznej dla zwiedzających do ładowania w dowolnym momencie, ale także w mocy zasilania stacji, aby skonfigurować niektóre reklamy LED światła pudełka i miejsc, itp., zarówno zapewnienie swobodnego świadczenia usług, jak i przyciągnąć reklamy firmy vertising Marketing, więc iść do parku już nie musiał martwić się o telefon bez prądu.

Boiska do piłki nożnej, koszykówki, badmintona, korty tenisowe i tak większość z nich są zbudowane na zewnątrz i przez cały rok, lato to najlepszy sezon w sportowe, ale w wysokich temperaturach, jest trudne do praktyki w tych zewnątrz stadionu, tak odkryty Stadion będzie spotkanie wstydu nie używać latem, i jeśli odkryty boisko w górnej części do układania automatycznego zmniejszania solar system, systemu zasilania słonecznego zasilania zarówno odcień i deszcz mogą w dalszym ciągu produkcji energii elektrycznej na plac zabaw dla dzieci, w celu zapewnienia chłodne powietrze wspomagania ogrzewania, nie jest wszystkich przez cały rok niezależnie od wiatru i deszczu, zimna i ciepła można darmo wykonuje go!


Katalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540