Projekt lampy o wysokim biegunie jest humanizowany

Cicha noc, spacery w czystym mieście, powitanie oczu Stanów Zjednoczonych to Huadeng, ludzie czują się szczęśliwi i wygodni. Wysokie światła biegunowe jako oświetlenie krajobrazu, jego wysokość, zasięg światła i inne zalety, tak aby w tych latarniach wysunąć się na pierwszy plan, ludzie z lampami wysokoprądowymi nie mogą zostać zignorowani, ale ludzie widzą tylko jego wygląd, specyficzną sytuację i Nie rozumiem

Wysokie światła biegunowe ogólnie odnoszą się do ponad 15-metrowych stalowych stożkowych słupów, a połączenie dużej mocy latarni morskiej stanowi nowy rodzaj urządzenia oświetleniowego. Składa się z kołpaka lampy, wewnętrznego oświetlenia elektrycznego, pręta i podstawy. Kształt lampy może być oparty na wymaganiach użytkownika, lampa wysokoprądowa otaczające środowisko, specyficzne oświetlenie; lampy wewnętrzne i więcej naświetlaczy i skład lekkich odlewów, ogólne zastosowanie wysokoprężnej lampy sodowej lub diod ledowych, promień oświetlenia 60 metrów. Korpus pręta ma zasadniczo kształt piramidy, wykonany z blachy stalowej o wysokości 15-40 metrów, składającej się w większości z dwóch do trzech sekcji.

Wysokie światła biegunowe można ogólnie podzielić na typy podnośne i bez dźwigu. Wysokość podnośnika głównego ma zwykle więcej niż 18 metrów, wygodna jest praca z podnośnikiem elektrycznym, położenie płyty oświetleniowej w pozycji roboczej, możliwość automatycznego wyłączenia dysku, rowingu wiszącego, rozładunku liny i. Podnoszona lampa biegunowa składa się z płyty lampy, słupka świetlnego i fundamentu, platformy podnoszącej, systemu dystrybucji energii i urządzenia odgromowego. Lampa o wysokim biegu Zazwyczaj mówimy, że światła o wysokim biegunie, w rzeczywistości, w zależności od wykorzystania tysięcy różnych, w zależności od wykorzystania różnych okazji na wysokiej klasy słup światła klasyfikacji i nazwy jest inna. Takich jak korzystanie z molo, zwane molo wysoki słup światła, kwadratowe, zwane kwadratowe słup światła, nazwane po portowych wysokich biegun światła, świateł na słupie lotniska, przeciwwybuchowe wysokiej słup światła, światła słup ze stali nierdzewnej i tak dalej. Zwykle uważane za więcej niż 15 metrów słupów drogowych, zwane wysokimi słupowymi światłami, 15-40 metrów zasięgu, powszechnie używane jest 15 metrów, 18 metrów, 20 metrów, 25 metrów, 30 metrów pięć najczęściej spotykanych specyfikacji. Lampa o wysokim biegu Druga generalnie to klient, którego zadaniem jest zaprojektowanie określonej wysokości. Często mówimy o wysokości, aby podzielić światła o wysokim biegunie.

Podnoszące światła o wysokich biegunach ustawiają automatyczne i ręczne dwa rodzaje metod sterowania, przyjazny dla użytkownika design, zwiększono jego bezpieczeństwo podczas instalacji i konserwacji, oprócz podnoszenia wysokich słupów wszystkie lampy uszczelniły międzynarodowe standardy IP65, aby zapobiec powstawaniu pyłu i wody deszczowej , High-Polak Lamp, aby zapewnić trwałość lampy. Lampy są zwykle wykonane z odpornej na korozję płyty ze stopu aluminium i stali nierdzewnej.

Wysokie światła biegunowe zwykle stosowane do dużych powierzchni, takich jak kwadrat, port, stacja dokująca, plac zabaw, lotnisko, parking i inne oświetlenie na dużą skalę, źródło światła może być używane przez kilka, a nawet kilkadziesiąt 400 w lub 1000 W wysokoprężnej lampy sodowej lub metalu lampa halogenowa lub źródło światła led, High-Polak Lampa zakres oświetlenia może osiągnąć 7000 kwadratów do 15 000 kwadratowych, może automatycznie podnieść, wysokość 18-55 metrów w ogóle pomiędzy.

Na biegunie jest zwykle używany do zwykłego nawierzchni, ale nie bardzo bezwzględny, wysoki słup światła również z konfiguracją lampy, takich jak biegun dziesięć świateł, oczywiście, lampa o wysokim biegu wyższa niż ta sama moc z dwoma światłami na światło , zakres jest szeroki. Na biegunie ogólnie odnosi się do instalacji automatycznego urządzenia podnoszącego, weź wtyczkę dla małego zakresu oświetlenia, źródło światła ma zwykle około 6, a wysokość ogólnego odnosi się do około 9-18 metrów.


Katalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540