Materiał wspornika PV powinien być wykonany ze stopu aluminium lub ze stali

Wybór wspomagania fotowoltaicznego z wykorzystaniem fotowoltaicznej ramy ze stopu aluminium lub ramy stalowej, wiele projektów PV w budynku ma zawsze ten problem wyboru, przeprowadzono analizę porównawczą dla dwóch różnych profili. Przed porównaniem, najpierw analizujemy montaż PV kilku kluczowych parametrów, prowadziliśmy po kilku parametrach analizy zalet i wad obu rodzajów rusztowań.


Zazwyczaj w doborze i zakupie ramek PV, zazwyczaj uważamy, że siła wsparcia fotowoltaicznego może pokrywać się z wiatrem, śniegiem i innymi działaniami antykorozyjnymi, niezależnie od tego, czy żywotność elektrowni, czy cena do osiągnięcia budżetu, poniżej nas z tych trzech analiza specyficzna aspektów dwa nawiasy plusy i minusy.


Po pierwsze, analiza wytrzymałości, stop aluminium (zwykle stosowany w stopach aluminium typu 6063-T5) ma wytrzymałość na słabą wytrzymałość stali (Q235B), więc w wymaganiach wytrzymałości na wiatr jest stosunkowo wysoka, lub praktyczne zastosowanie jest stosunkowo duże wspornik fotowoltaiczny zasugerował, że użycie stalowego wspornika spełnia wymaganą moc, a wspornik fotowoltaiczny ze stopu aluminium jest używany w obszarze ogólnym.


Po drugie, w odporności na korozję wsparcie fotowoltaiczne jest ważniejszym parametrem, ponieważ jakość antykorozyjna nie tylko wpływa na żywotność elektrowni, ale także wpływa na jej wygląd. Zazwyczaj stalowa powierzchnia stentu poprzez cynkowanie ogniowe, ogólne wymagania w ponad 65 mu, w normalnych warunkach może zapewnić żywotność przez 20 lat, ale wymaga regularnej konserwacji i powierzchniowego anodowego utleniania ramy ze stopu aluminium, tworząc zwarty film tlenkowy, skuteczność antykorozyjna jest znacznie lepsza niż stalowa rama, a stopień stapiania powierzchni ze stopu aluminium fotowoltaiczny jest lepszy niż stalowego wspornika.


Bogaty w postaci różnicy między wymogiem siły kosztu PV jest o cenie intensywności fotowoltaicznej. Wreszcie, porównać ceny, jeśli wymagania są stosunkowo wysokie, jeśli trzeba użyć stentu ze stopu aluminium, tylko poprzez zwiększenie materiału do spełnienia wymagań, a rynek ze stali stopowej wsparcie ze stali nierdzewnej trzy razy, w związku z tym wspornik ze stopu aluminium jest znacznie wyższa niż ten ze stalowego wspornika. W ogólnym przypadku, na przykład, podtrzymanie dachu fotowoltaicznego Caigang watt, zwykle rozpiętość jest stosunkowo niewielka, więc wymagania wytrzymałościowe nie są wysokie, stosowane do wytrzymania stentu ze stopu aluminium w cenie zbliżonej do stalowego wspornika, a także ze względu na przetwarzanie jednostki , sekcja ramy ze stopu aluminium z różnorodności może zrobić wspornik ze stopu aluminium, wygodny montaż.


Podsumowując, użycie kompozytowego wsparcia fotowoltaicznego musi być dostosowane do różnych wymagań aplikacji, wybierz najbardziej odpowiedni.


Katalog produktów
Skontaktuj się z nami

E-mail: aaron89@sina.com


Pocztowy kod: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540